totop

محاسب صنعت

Mohaseb Industry

تدریس خصوصی حسابداری مالیاتی مشاهده در قالب PDF چاپ

مالیات بر درآمد(تدریس خصوصی- تدریس چند رسانه ای)

مالیات بر درآمد چیست و چگونه محاسبه میشود؟ آیا مالیات بر درامد برای تمام مشاغل و صنوف یکسان محاسبه میشود؟مالیات بر درآمد به چند روش محاسبه میشود؟چه عواملی در محاسبه مالیات بر درآمد نقش ایفا میکنند؟آیا مالیات بر درآمد اشخاص حقیقی و اشخاص حقوقی یکسان محاسبه میشود؟ اظهارنامه مالیاتی مالیات بر درامد چیست ؟پیش نیازهای تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی کدامند؟در ثبت یک اظهارنامه مالیاتی قابل قبول وزارت امور دارایی آیا صرف تکمیل اظهارنامه کافیست؟ آیا در یک اظهارنامه مالیاتی فقط درآمد ثبت شده مشمول مالیات است؟کدام یک از هزینه های ثبت شده در یک اظهارنامه مالیاتی مشمول مالیات  هستند؟ در یک اظهارنامه مالیاتی ممکن است چند نوع مالیات محاسبه و اخذ شود؟ موارد مشمول جریمه در یک اظهارنامه مالیاتی کدامند؟ مقادیر جرایم چه مقدارند و چگونه محاسبه میشوند؟برگ تشخیص مالیات چیست؟ برگ قطعی مالیات چیست؟
و.....سوالات متعدد دیگر اگرعلاقه مند به یادگیری هستیدفرصت را از دست ندهید . 22 سال تجربه در امر حسابداری مدیریت مالی و مالیاتی پشتوانه مناسبی برای انتقال  تجربیات به صورت علمی و کاربردی است -اگر میخواهید به بازار کار ورود پیدا کنیدیا حتی فعالیت موسسه یا شرکت یا کسب و کار خودتان را مدیریت کنید داشتن این تجربیات یکی از مهمترین فاکتورهای موفقیت شماست .
این اموزشها  به دو روش کلاس خصوصی حضوری و به صورت ارائه فایلهای صوتی تصویری و جزوه نوشتاری ارائه شده است در محل زندگی خود یاد بگیرید با هزینه متعارف انتخاب باشماست.
یک مدیر  با فرهنگ و با تدبیر و یک حسابدار دور اندیش قبل از این که در کسب وکار خود دچار مشکل شود و هزینه چند برابر پرداخت نمایدبه فکر راه چاره است . بخصوص در این برهه از زمان که مسائل مالیاتی یکی از مهمترین دغدغه های نه تنها دولت بلکه صاحبان مشاغل و صاحبان بنگاههای اقتصادی شده است.

برای اطلاعات بیشتر جهت ثبت نام تماس و هزینه کلاسها به لینک زیر مراجعه کنید.

http://client-mohasebsanat.ir/

 
  • اخذ کد اقتصادی
  • اخذ کارت بازرگانی
  • معافیت های مالیاتی
  • مالیات بر ارزش افزوده
  • حل اختلافات حسابداری

دانلود دموی نرم افزار

جهت دانلود ابتدا در وب سایت ثبت نام نمایید، سپس دمو برای شما فرستاده خواهد شد.

جهت ثبت نام کلیک کنید

سوابق ما

این شرکت...

سخن مدیر عامل

حسابداریسخن مدیر عامل

حسابداری عبارت است از فن تلخیص و طبقه بندی کلیه فعالیتهای مالی یک شخص اعم از حقوقی و حقیقی در قالب اعداد قا بل سنجش به پول . ادامه مطلب

ورود کاربران