totop

محاسب صنعت

Mohaseb Industry

خدمات حسابداری | تهیه صورت حساب جهت موسسات مالی
تهیه صورت حساب جهت موسسات مالی مشاهده در قالب PDF چاپ

تهیه صورت حساب جهت موسسات مالی

اصولا اشخاص حقوقی که برای دریافت تسهیلات به موسسات مالی و بانکها مراجعه می کنند بانکها جهت تضمین وام پرداختی می بایست از فعالیت شرکت و مقدار دارایی ها و سرمایه و بدهی ها و صورت سود و زیان شرکت آگاه باشند به همین منظور از اشخاص حقوقی درخواست صورتهای مالی مانند ترازنامه – تراز آزمایشی و صورت سود و زیان را می نماید که می بایست آنها را طبق حسابها و اسناد و مدارک شرکت تکمیل و تحویل داد .
نکته مهم: اکثر اشخاص حقوقی درمواقع تنظیم صورت حساب داراییها و سرمایه و سود شرکت را بیش از ارقام واقعی در صورت حسابها نشان می دهند . این باعث می شود در صورت استعلام صورت حسابها از طرف اداره امور مالیاتی از بانک مربوطه در بررسی حسابهای سال مورد نظر که تسهیلات دریافت شده اند و مشاهده  مغایرت در صورت حسابهای ارسالی به بانک و اعداد و ارقامی که در اظهارنامه مالیاتی ثبت شده است دفاتر و اسناد و مدارک شخص حقوقی را قبول ننموده و مشکلاتی را به وجود آورد و به همین منظور باید برای تنظیم صورت های مالی دقت زیادی به خرج داد . این موسسه آماده هرگونه همکاری با اشخاص حقیقی در این مورد می باشد .

 
  • اخذ کد اقتصادی
  • اخذ کارت بازرگانی
  • معافیت های مالیاتی
  • مالیات بر ارزش افزوده
  • حل اختلافات حسابداری

دانلود دموی نرم افزار

جهت دانلود ابتدا در وب سایت ثبت نام نمایید، سپس دمو برای شما فرستاده خواهد شد.

جهت ثبت نام کلیک کنید

سوابق ما

این شرکت...

سخن مدیر عامل

حسابداریسخن مدیر عامل

حسابداری عبارت است از فن تلخیص و طبقه بندی کلیه فعالیتهای مالی یک شخص اعم از حقوقی و حقیقی در قالب اعداد قا بل سنجش به پول . ادامه مطلب

ورود کاربران