totop

محاسب صنعت

Mohaseb Industry

حسابداری شرکتها موسسات و اشخاص حقیقی مشاهده در قالب PDF چاپ

کلیه امور حسابداری شرکتها موسسات و اشخاص حقیقی

می دانیم که امور مالی هر شخص ائم از حقوقی یا حقیقی همواره یکی از مهمترین دغدغه های صاحبان سرمایه می باشد. در بازار اقتصاد رقابتی کنونی اگر صاحبان سرمایه نتوانند سرمایه های خود را به صورت صحیح هدایت کنند نمی توانند به اهداف و مقاصد خود در مقابله با بازار کنونی دست پیدا کنند. یکی از مهمترین وظایف مدیران مالی وحسابداران در بخش های خرد یا کلان جامعه هدایت سرمایه سرمایه گذاران است متاسفانه در ایران بخصوص در بخشهای خصوصی و شرکتها توجهی به مدیریت مالی وتجزیه وتحلیل حسابها ندارند و بیشتر به اعداد وارقام توجه کرده و فقط به ثبت وقایع مالی در دفاتر روزنامه وطبقه بندی در دفاتر کل و معین و تلخیص در صورتهای مالی به صورت دستی یا مکانیزه بسنده می کنند.
موسسه محاسب صنعت سپاهان بابررسی از 16منبع مختلف دانشگاهی حسابداری- مدیریت مالی- حقوق تجارت- ریاضیات کاربردی در مدیریت و بانکداری و با توجه به 18 سال فعالیت حسابداری و مدیریت مالی مدیران موسسه در شرکت ها و موسسات تجاری - تولیدی - خدماتی و پیمانکاری نسبت به نیاز شرکتها جزوه جامع و کاملی جهت آموزش از مبتدی تا تکمیلی به صورت حضوری در محل موسسه وهمچنین به صورت آنلاین از طریق سامانه مجاز به همراه آموزش چهار نرم افزار در سه سطح یک ماهه- 45 روزه و سه ماهه نموده است که در هر دوصورت متقاضایان می توانند با مراجعه به سایت ثبت نام و در کلاسها شرکت نمایند از دیگر خدمات حسابداری موسسه :

1-استقرار سیستم دستی و مکانیزه حسابداری در انواع شرکتها همراه با ارائه نرم افزار مناسب

2-کدینگ حسابها در سیستمهای مکانیزه

.3-تهیه صورتهای مالی توجیهی جهت بانکها وموسسات مالی.

4-تحریر دفاتر مالیاتی وتنظیم اسناد .

5-رسیدگی به اختلافات و حل مسائل مالی.

6-مشاوره مالیاتی.

7-انجام امور مربوط به ارزش افزوده.

8-انجام امور انحلال وتسویه شرکتها.

 
  • اخذ کد اقتصادی
  • اخذ کارت بازرگانی
  • معافیت های مالیاتی
  • مالیات بر ارزش افزوده
  • حل اختلافات حسابداری

دانلود دموی نرم افزار

جهت دانلود ابتدا در وب سایت ثبت نام نمایید، سپس دمو برای شما فرستاده خواهد شد.

جهت ثبت نام کلیک کنید

سوابق ما

این شرکت...

سخن مدیر عامل

حسابداریسخن مدیر عامل

حسابداری عبارت است از فن تلخیص و طبقه بندی کلیه فعالیتهای مالی یک شخص اعم از حقوقی و حقیقی در قالب اعداد قا بل سنجش به پول . ادامه مطلب

ورود کاربران