totop

محاسب صنعت

Mohaseb Industry

اخذ کد اقتصادی مشاهده در قالب PDF چاپ

اخذ کد اقتصادی

شماره شناسایی کلیه ی اشخاص حقوقی می باشد که تحت شماره ی مخصوصی پس از ثبت نام و تکمیل مدارک شخص حقوقی در اداره امور مالیاتی محل ثبت شرکت به شخص حقوقی تخصیص داده می شود و شخص حقوقی موظف است در تمام صورت حسابهای مربوط به خرید، فروش و خدمات این شماره را درج نماید.

مدارک لازم جهت اخذ کد اقتصادی و ثبت نام اشخاص حقوقی در اداره امور مالیاتی:

1. ورود به سامانه tax.gov.ir و ثبت نام .
2. برای ورود کلیه ی اطلاعات شخص حقوقی تمامی مدارک شخص حقیقی و حقوقی الزامیست(شناسنامه،کارت ملی،اساسنامه،شرکتنامه،نام و شماره حوزه مالیاتی، آدرس دقیق وشماره تلفن مدیر عامل همراه با کد پستی) .
3. مراجعه به سازمان مالیاتی محل ثبت شرکت و اخذ دفترچه ی ثبت نام اشخاص حقوقی که پس از تکمیل به همراه آگهی تاسیس ، روزنامه رسمی ، تائیدیه کد پستی شخص و تصویر شناسنامه و کد ملی مدیر عامل به همراه گواهی تایید امضاء صاحبان امضاء مجاز از یکی از دفاتر اسناد رسمی به اداره ی مالیاتی تحویل داده می شود.
در صورت تمایل می توانید با تهیه مدارک فوق به موسسه محاسب صنعت مراجعه وپس از دو روز مدارک مربوط به ثبت نام جهت کد اقتصادی و اداره امور مالیاتی را دریافت نمایید.

 
  • اخذ کد اقتصادی
  • اخذ کارت بازرگانی
  • معافیت های مالیاتی
  • مالیات بر ارزش افزوده
  • حل اختلافات حسابداری

دانلود دموی نرم افزار

جهت دانلود ابتدا در وب سایت ثبت نام نمایید، سپس دمو برای شما فرستاده خواهد شد.

جهت ثبت نام کلیک کنید

سوابق ما

این شرکت...

سخن مدیر عامل

حسابداریسخن مدیر عامل

حسابداری عبارت است از فن تلخیص و طبقه بندی کلیه فعالیتهای مالی یک شخص اعم از حقوقی و حقیقی در قالب اعداد قا بل سنجش به پول . ادامه مطلب

ورود کاربران